Firefox IDM sorunu

Mozilla Firefox'da IDM Internet Download Manager eklentisi çalışmıyor. IDM uzantısı Firefox tarafından uyumsuz olarak nitelendiriliyor.

IDM eklentisi Firefox içinde  Devre Dışı olarak görünüyor  ve etkinleştirmek istediğimde uyumsuz olduğu gerekçesi ile devre dışı kalıyor. Firefox eklentilerinde  IDM CC eklentisi Firefox 32.0.2 ile uyumsuz mesajını görünüyorum. Bu yüzden video sitelerinde IDM Internet Download Manager indirme butonu çıkmıyor ve video indiremiyorum.

Mozilla Firefox'da IDM Internet Download Manager eklenti sorununun çözümü nedir?

Mozilla Firefox IDM CC eklentisi Firefox 32.0.2 ile uyumsuz sorununun çözümü nedir?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Firefox eklentiler bölümüne girdiğinizde karşınıza  IDM CC eklentisi Firefox 32.0.2 ile uyumsuz. mesajı geliyor ve etkinleştirme yapamıyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

    Mozilla Firefox'da IDM Internet Download Manager eklenti sorununu çözümü için şunları  yapın:

    1. Internet Download Manager sitesinden buraya tıklayarak dosyayı indirin.
    2. Mozilla Firefox'u açın.
    3. CTRL + SHIFT + A tuşlarına aynı anda basarak Eklentiler bölümüne girin.
    4. Sayfanın üstünde bulunan dişli, çark butonuna basın.
    5. Dosyadan eklenti kuru seçin.
    6. Daha önce yukarıdaki linkten indirdiğiniz idmmzcc.xpi dosyasını seçerek eklentiyi kurun.
    7.  IDM CC eklentisi Firefox 32.0.2 ile uyumsuz mesajı kaybolacak ve eklenti aktif hale gelecektir.

    Yukarıdaki adımların sonunda Firefox IDM eklenti sorunu çözülecektir.

    murat murat (12492)