Firefox "Sekmeniz çöktü" diyip duruyor.

Merhaba,

Oyun oynadım, sonra oyunu kapatıp internete girdim. Ancak firefox her sekmeyi az aşağı kaydırdığımda veya yüklenirken "Sekmeniz çöktü" hatası veriyor. Bu soruyu bile soramadım firefoxdan, çıldırdım diyebilirim. Neden böyle yapıyor? Önbelleğini bile temizledim. Oyunu açmadan önce bi sıkıntı yoktu ama sonradan oldu. Ne yapabilirim? Alternatif tarayıcı önerileriniz var mı?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyunu açmadan önceki zamana PC'yi geri alabilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Yada Firefox tarayıcıyı önce sistemden -tam olarak- kaldırırsın ve sonra yeniden yüklersin.

    Neden bu ilk yapılması gereken temel çözümler akla gelmez, bir türlü anlamıyorum.

    PC'de bir sistem problemi veya bir program hatası olduğunda ilk yapılması gereken şey sistem geri yüklemeyi denemek olmalıdır. Bu çözümden sonuç alınamazsa diğer çözümler düşünülür.

    Birde alternatif tarayıcı soruyorsun. Bilinen ve tanınan, güvenilir çalışan kaç tarayıcı var sence? İkimi, üçmü veya en fazla dörtmü? Onlardan birini denersin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz kaldırıp tekrar yüklemek işe yaramıyor. Sistem geri yükleme ile uğraşmak istemiyorum açıkçası. toprak34 6 yıl önce
    • Çözüm için mesajlar yazmak, sormak araştımak, programı kaldırıp yüklemek, alternatif tarayıcı araştırmak ve onu yüklemek, daha bunun benzerleri daha kolay olmalı :) @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz sistem geri yükleme yaptım, tamamlandı. toprak34 6 yıl önce
    • Geçmiş olsun. Diğer uğraştıklarından daha kolay değilmi? Ders olsun, tecrübe olsun :) @toprak34 temmuz 6 yıl önce