Firefox "Sekmeniz çöktü! :(" uyarısı nedir?

Firefox'da dolaşırken birden firefox kilitlendi ve, "Sekmeniz çöktü! :( " diye bir uyarı çıktı. Bu nedir?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Olur öyle şeyler ara sıra, takma kafaya :)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Sen yanlış hatırlamıyorsam Firefox beta sürümünü kullanıyordun. Beta sürümünde çok doğal böyle hatalar olması, daha Firefox Quantum'un tam sürümü çıkmış değil.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        Firefox üzerinde bir eklenti çalıştırıyorsan bu soruna yol açmış olabilir. Sadece bir defaya mahsus olduysa  @temmuz "un dediği gibi takma kafana olur bunlar :)

        hakan hakan (15424)