Firefoxda Facebook açılmıyor

Firefox tarayıcısından facebook'u açmayı denediğimdde css ve java kumutlarını çalıştırmıyor sayfa şöyle görünüyor;

İnternet explorer'dan girdiğim zaman herhangi bir sorun yaşamadım.

Bu bir virüsmüdür? Nasıl düzeltirim? Lütfen yardımcı olun.

mustafa38 mustafa38 (72)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternetimin çok yavaş olduğunda bu sorunla bende karşılaşıyorum.

    ykpcftc ykpcftc (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • internetim çok da yavaş sayılmaz TTNET 8 mbps internet kullanıyorum herhangi bir sitede sorunum yok sadece firefox'da sıkıntım explorerdan giriyor yani mustafa38 9 yıl önce
    • Türk usulü tamir yap sende firefoxu silip yeniden yükle. ykpcftc 9 yıl önce
    • :) denedim sonuç aynı mustafa38 9 yıl önce