FiveM has encountered and error hatası alıyorum. Ne yapmam gerek?

Gta 5'i online olarak Fivem üzerinden oynayabiliyordum fakat oyundan çıktıktan sonra "FiveM has encountered and error" hatası verdi bir anda fakat daha önceden bu sorunu hiç yaşamamıştım ve bu sorunu çözmek için ne yapacağımıda bilmiyorum. Fivem GTA 5'i online bir şekilde oynamamızı sağlayan bir uygulama ve bu sorunu neden yaşadığımı bilmiyorum.

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Crash Signature kısmı ros-patches-five.dll+8087E görünüyor. Oyunun Cache dosyalarını silin tekrar giriş yapın.

    Olmazsa FiveM'i tamamen silip yükleyin. Crash Reporter'da 3. parti uygulamaları etki edebilir yazıyor, anti-virüs gibi 3. parti uygulamaları kapatarak deneyin. Oyun dosyalarınıda doğrulamayı unutmayın.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Fivem'i kaldırdıktan sonra bütün dosya kalıntılarınıda silip tekrardan yüklemek daha iyi darkcrak 3 yıl önce