Fiverr.com hizmet alırken ödeme hatası: Sorry, we are unable to process your payment. Please try to use an alternative payment method

Merhaa,

Fiverr.com üzerinden alışveriş yaparken hangi banka,kredi kartımla denediysem de ödemeyi ya kabul etmiyor yada ücreti kesip geri iade ettikten sonra aşağıdaki hatayı veriyor. Belki tarayıcı kaynaklı sorun da olabilir dedim ve farklı tarayıclardan da denedim ama yinede aynı hatayı alıyorum. İninal, Enpara, Garanti bu kartların hepsinde master card veya visa logosu olsada hiçbirini kabul etmiyor. İngilizce bilmediğim için web site ekipleriylede iletişime geçemiyorum. Tam 5 gündür en az 15 defa farklı şekillerde denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. @alattin abi rica etsem bakabilir misin?

"Sorry, we are unable to process your payment.
Please try to use an alternative payment method (such as PayPal or a different credit card).
If you are still unable to complete your payment, please contact our customer support for further assistance."

notify notify (538)
5 yıl önce sordu

  • bu linkte de olduğu gibi bir çok site kullanıcısı bu dertten muzdarip... https://forum.fiverr.com/t/problems-with-payment/78949/26 notify 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Forumlarını inceledim. Pek çok kullanıcı benzer sorun yaşamış.

Çözüm olarak da buradaki formu doldurmakla işe başlayabilirsin: https://www.fiverr.com/support_tickets/new/bug

Ticket Type > Bug

Ticket Category > My Payments  seçebilirsin. Subject Sorry, we are unable to process your payment yazabilirsin.

Description bölümüne aldığın hatayı yapıştır.

Sonuna da "I tried different credit cards but still got same error." gibi bir cümle ekle.

Bu şekilde bir  ticket açmelı ve cevap beklemelisin.

alattin alattin (16999)
5 yıl önce cevaplandı

  • Tesekkur ederim abi notify 5 yıl önce