Fixing C: Stage 4 Hatası

sabah uyandığımda böyle bir hata aldım. internette gördüğüme göre harddisk hata almış. şu anda beklemekteyim ilk başta 1.30 saat diyordu şu an 2 saate çıktı git gide de süresi artıyor. ne yapmam lazım?

xebeth xebeth (37)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SSD/HDD'nin hızına ve yapısına bağlı olarak süresi uzar, ellemeyin. Disk marka/model nedir? Bu işlem bitince disk Bad Sector taraması yap ve HD Tune ile Sağlık durumunu kontrol et. Disk arızalanmış bile olabilir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • dün comodo ile regestiry cleaner ile birkaç gereksiz dosyaları sildim. ama ondan sonra 2 defa zaten yeniden başlatmıştım, herhangi bir sorun yoktu. gece kapatıp sabah uyandığımda bilgisayarı açında karşılaştım. şu an indirmesini bekliyorum. cihaz eski olduğu için harddisk model vesaire bilmiyorum laptopımda alıyorum bu sorunu. @hydra xebeth 3 yıl önce