Fixmyregistry kaldırma

Fixmyregistry nedir? Fixmyregistry programını kaldırmak için ne yapmam lazım?

Fixmyregistry kaldırmalı mıyım?

Neden bilgisayar her açıldığında karşıma Fixmyregistry programı geliyor?

Fixmyregistry virüs mü? Fixmyregistry nasıl kaldırılır?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FixMyRegistry nasıl kaldırılır?

    Fixmyregistry pc performansını arttırmak ve  en uygun hale getirmek için tasarlanmış bir programdır. Kullanıcıların bu programı yüklemedikleri halde birden karşılarına çıkmasındaki sebep bir başka ücretsiz program ile birlikte bilgisayarınıza kurulmuş olmasıdır.

    Fixmyregistry özellikle Windows başlangıç uygulamalarını kaldırmak ve kayıt defteri girdilerini temizlemek için tasarlanmıştır.

    FixMyRegistry virüs mü?

    FixMyRegistry virüs değildir. Fakat Potansiyel olarak istenmeyen yazılımlar grubuna dahil edilebilir.

    FixMyRegistry kaldırmalı mıyım?

    FixMyRegistry programı ücretli bir yazılımdır. Tarama ve sorun bulma işlemleri ücretsiz fakat sorun giderme ücretlidir. Bu sebepten eğer satın almayı düşünmüyorsanız FixMyRegistry kaldırmalısınız.

    FixMyRegistry nasıl kaldırılır?

    • Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

    • FixMyRegistry programını bulun sağ tuşla tıklayın ve Kaldır'ı seçin.
       Ads by Sense nasıl kaldırılır?  programlar ve özellikleri

    Fixmyregistry nedir?

    Fixmyregistry sitesinde üretici şirket olan SmartTweak Software programı şu şekilde tanımlıyor.

    FixMyRegistry - Bilgisayarınız çok daha kararlı olabilir

    FixMyRegistry, Windows işletim sistemlerinin hızını ve kararlılığını arttırmak için tasarlanmıştır. Bu işlemi, sistem kayıt defterindeki hatalı, boş ve gereksiz girdileri arayıp bulduklarını silerek veya onararak başarır.

    FixMyRegistry tam olarak ne yapar?

    • sistem kayıt defterindeki hatalı girdileri onarır
    • sistem kayıt defterindeki boş ve gereksiz girdileri siler
    • sistem kayıt defterini birleştirir
    murat murat (12492)