flaş belleğe birşey atacağımda atılmaması

sd cartı biçimlendireceğimde veya bir şey yükleyeceğimde disk yazmaya karşı korumalı diyor bunun çözümü nedir

asda asda (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    SD kartın yan tarafında bir sürgü bulunur. Bu sürgüyü üst kısma kaydır.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Disk yazmaya karşı korumalı hatası nasıl çözülür? bu linkte Disk yazmaya karşı korumalı hatasının tüm olası sebepleri ve çözümleri sırası ile deneyebilirsiniz.

      murat murat (12492)