Flaş belleğimi takınca otomatik olarak açılması ?

Flaş belleği taktıktan sonra otomatik olarak dosya içerisi açılıyor, ben manuel olarak seçip kendim nasıl açabilirim ?

wolyo wolyo (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle Denetim Masasına gir;

    Programlar seçeneğine tıkla.

    Sonra " Varsayılan Programlar " sekmesinden " Medya veya aygıtların varsayılan ayarlarını değiştir " seçeneğine tıkla.

    Otomatik Kullanı etkinleştir tikini seç. Eğer Flaş'ı taktıktan sonra nasıl açılacağı ekranını masaüstünde iken gelmesini istiyorsan aşağıda ki gibi Her Seferinde Bana Sor seçeneğini seç. Eğer taktıktan sonra bir şey demesini istemiyorsan Eylem Yok seçeneğine işaretle.

    hydra hydra (3800)