Flash Belleğe attıgım dosyalar çalışmıyor ve içindekiler değişiyor.

Arkadaşlar Flasha video atıyom 3 tane :D 1gb lik flash 16gb sonra açıyom dosya oynatılamıyor diyo

ve not defteri falan atsam açsam içindeki yazılar değişiyor başka pcde bu olmuyo virüsde yok driver sorunumu yoksa?!?

Yardım @temmuz @candan Yardımlarınızı bekliyorummm........

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce sordu

  • Çok özel ve istisnai haller dışında yardım için site üyelerine özel çağrılar bırakmanın gereği yok. Konular hakkında bilgisi olupta problemi olanlara yardım edecekler zaten bunu gönüllü olarak ve isteyerek yaparlar. Ayrıca genellikle konuları zaten takipte olurlar. Yeterki müsait olunsun.. temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Flash bellekte takılı halde sistemin bütününde derin ve ayrıntılı zararlı dosyalar taraması yapmalısın:

Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • esestle yaptım bişey cıkmadı bide malwarebytes durduruldu diyo başlatınca? katil213 6 yıl önce
  • Güvenli modda taramayı dene. Daha başarılı olunur. HitmanPro ilede taramayı ihmal etme. Ve Junkware veya bir başksı ile.. Fakat bu antivirüs ve tarayıcıların veri tabanları güncel olmalıdır, yoksa çok işe yaramazlar. Buna dikkat edilmeli. @katil213 temmuz 6 yıl önce
  • Malwarebytes güvenli moddada çalışmazsa sistemden kaldır ve sonra yeniden yükleyerek çalıştırmayı dene @katil213 temmuz 6 yıl önce
  • Malwarebytes taramasını başlatırken önce antivirüs programını geçici devre dışı bırakmakta işe yarayabilir (Bazı antivirüs programları kendilerinden başka zararlılara karşı programların çalışmalarını engelleyebiliyorlar.). @katil213 temmuz 6 yıl önce
  • Malware 2 tane buldu karantinaya aldım şimdi nası silicem katil213 6 yıl önce
  • Silmesende olur, şimdilik karantinada kalsinlar. Oradan sistemde etkili olamazlar, sisteme herhangi bir zarar veremezler. Daha sonra istersen karantinadan kaldirabilirsin, zor değil @katil213 temmuz 6 yıl önce

USB belleğiniz boş ise biçimlendirmeyi denedinzmi USB belleğinizi takın bilgisayarımı tıklatatın USB belleğiniz üzerine sağ tıklatın biçimlendiri tklatın bu işlemden sonra deneyin

candan candan (4301)
6 yıl önce cevaplandı

  • Olmuyor katil213 6 yıl önce
  • Eğer biçimlendirmede yapilamiyorsa flash disk bozulmuşta olabilir. Bu halde önce Disk Yönetimine girilip flash bellek tamamen silinerek (aman dikkat yanlışlıkla başka disk bölümünü silme) yeniden (Yeni sabit birim) bölüm oluşturulur ve ondan sonra biçimlendirme yeniden denenir. Yine başarılı olunamazsa geriye o flash bellekten vazgeçmek gerekecektir. @katil213 temmuz 6 yıl önce
  • hayır öyle değil :D yapılıyor yüz kere biçimlendirdim aama flashtan değil Pcden heralde? katil213 6 yıl önce