Flash Belleğe Veya Hafıza Kartına dosya atamıyorum

Merhaba uzmanım.net hafıza kartına veya flaş diskime dosya atarken 100 mb felanattıktan sonra transfer hızı 0 a dşüyor ve atamıyorum biçimlendirirken de arada biçimlendirme yapmıyor ve ben format atıcam pcde win8.1 ve win7 yüklü sistem için ayrılan bölüm var orayı silmiyorum sadece orayı silsem pc açılırmı ?

yasin2506 yasin2506 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    format atmayı düşünüyorsanız bütün sürücüleri silerek format atmanızı tavsiye edrim size ilerde sıkıntı olmaması için

    candan candan (4301)