Flash belleğe Windows kurabilir miyim?

Flash belleğe windows 8.1 kurmak istiyorum. Galiba hardisk bozuk pc açılmıyor. Hardisk iptal edip flaş belleği nasıl kulanırım?

Flash Belleğe Windows 8.1 kurabilir miyim?flaş bellek 8 cigabayt kinston

gkha gkha (11)
5 yıl önce sordu

  • windows8.1 iso dosyasımı indirmem gerekiyor internetten yoksa bilgisayardanmı yapıcam pc de varsa nerde oluyor gkha 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

WinToUSB programı ile flash belleğe Windows kurabilirsin.

ihtiyacın olanlar: WinToUSB ve Windows 8.1 ISO dosyası.

  1. WinToUSB indir linkinden WinToUSB programını indir.

  2. WinToUSB programını çalıştır.

  3. WinToUSB içinden ISO dosyasını seç ve next'i tıkla.

  4. Destination Disk bölümünden USB flash belleği seç.

  5. Installation mode legacy kalsın ve Next i tıkla.

  6. Installed... ekranı geldiğinde kurulum bitmiş olacak.

  7. Bilgisayarı Usb'den açılacak şekilde yapılandır.

Bu işlemden sonra Windows USB üzerinden başlayacak. Senden Windows kullanıcı adı vs isteyecek. Adımları izleyerek kurulumu tamamla.

murat murat (12492)