Flash bellek deki videolarım silindi hiç bi şey yapmadan silindi fotoğraf lar açılmıyor video ve fotoğraflarımı geri getirebilir miyim.

Flaş bellek içindeki belge fotoğraf video nasıl tekrar gelir

kullanici236849 kullanici236849 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet getirebilirsiniz, fakat silinmek ile biçimlendirilmek arasında fark vardır. Biçimlendirmek, o sürücüyle alakalı bölümü silip yeniden oluşturduğu için geri getirme şansınız daha azdır. Ama biçimlendirilmeden silindiyse geri getirme oranınız daha fazladır biçimlendirmeye göre.

    Yine de şansınızı deneyin, bu işi yapan programlar vardır. İçlerinden (bana göre) en iyisi Recuva adlı program

    - Öncelikle Recuva'yı indirin (indirmek için tıkla)

    - İndirdikten sonra açın, açtıktan sonra zaten geri getirmek istediğiniz konumu, dosya türünü seçmenizi istiyor.

    Gereki seçimleri yaptıktan sonra birde "derin tarama" seçeneğini de seçmeyi unutmayın. Artık tarama bitene kadar beklemeniz gerekecek.

    omercik omercik (9418)