flash bellek ile win 7 de format atmak ?

Benşm Bilgisayarın CD sürücüsü çalışmıyor. bende windows 7 format atmak istiyorum iso dosyasını indirdim ne yapmam gerek ?

recepguvenc recepguvenc (26)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    windows 7 usb kurulum linkinde anlatıldığı gibi ISO dosyası kullanarak USB üzerinden Windows 7 yükleyebilirsiniz.

    USB ile Windows 7 yüklemek oldukça kolaydır.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

      Önce elindeki windows 7 yi boot etmen gerekli. Boot edebilmek için elinizdeki dosyaların isoya çevrilmesi gerekmektedir. Bunun için https://cdburnerxp.se/ yi tavsiye ederim. Orada elinizdeki windows dosyalarını seçip iso kalıbına yazdırırsınız. İso dosyamız oluşturduktan sonra yapacağımız işlem çok basit. http://www.microsoftstore.com/store/msusa/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool adresine girerek uygulamayı indirin. İso dosyasını seçip kolayca bootable bir flash bellek oluşturabilirsiniz

      enoua enoua (108)
      9 yıl önce cevaplandı

        Programa vs hiç gerek yok tarafımca denenmiş ve çalışan bir uygulamayı sana anlatayım hiç zahmet etmeden güzelce sistem kurabilirsin .Win7 isosunu veya elinde cdsi var ise içini aç 8 gb flash belleğini pcye bağla içini açtığın cd veya iso dosyasının içinde ne kadar dosya var ise flash belleğe kopyala sonra pcyi usbdeb boot et sistem yenileme işlemi başlayacaktır.

        dyildiz dyildiz (183)