Flash bellek NTFS olarak biçimlendirilememe sorunu

MERHABA yeni flash bellek aldm biçimlendirmek istedim. (Cruzee blade)

Fat32 oldugunu gördüm NTFS yapmak istedim ama yapamıyorum. Ne yapsam olmuyor hata veriyor. CMD'den diskpart komutunu kullanarak da yaptım yine olmadı.

(PCYE HALA FORMAT ATMADIM @nvidiagtx yakında atcam)

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Birde Disk Yönetiminden önce flash bellek bölümünü sil ("Ayrılmamış" ham bölüm haline getir) ve sonra "Yeni basit birim" oluştur (Sağ tık menüsünden yapılırlar).

    Sonuç alamazsan birde Formatter SiliconPower (tıkla) programını kullanarak biçimlendirmeyi dene.

    temmuz temmuz (12505)