Flash bellekteki fotoğrafları bilgisayar okumuyor, açmıyor

İyi akşamlar flaş bellekte fotoğraflarım var laptopa taktım okudu ama bir daha okutamadim başka bilgisayarlara da takıyorum okumuyor flaşı. Düğün fotoğraflarım flan var yardımcı olursanız sevinirim.

omr123 omr123 (1)
9 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Flash belleği doğru olmayan şekilde takıp çıkarıyorsan dosya sisteminde bozulma olmuş olabilir.  Normalde bilgisayarın sağ köşesinde bulunan Donanımı güvenli kaldır bölümünden çıkartma işlemi yapman lazım.

    Benim önerim flash diskini veri kurtarma programı ile taratman.  Şu videodaki adımları uygularman büyük ihtimalle fotoğrafların kurtulur:

    Format Sonrası Veri Kurtarma - Silinen Resim, Video ve Belgeleri Kurtarma

    https://www.youtube.com/watch?v=GNBSAY_AHLs

    hakan hakan (15424)
    9 ay önce cevaplandı