Flash CS6 kapanırken "FlashPro encountered a fatal exception" hatası

Merhaba flash cs6 yükledim daha doğrusu master collection paketi yükledim hiçbirinde sorun yok bir tek flash da var kapanırken aşağıdaki resimdeki uyarıyı veriyor yardımcı olursanız sevinirm.

laboustasarim laboustasarim (693)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Flash cs6 programı açılırken flash programının temp yani bellek geçmişini temizlemek ve en uygun çalışır hale getirmek için program açılırken "CTRL + SHİFT + ALT " tuşlarına aynı anda açılana kadar basılıp açıldıktan sonra bırakıldığında bu hatalar düzeltilmiş oluyor ve hata vermiyor saygılarımla...

    laboustasarim laboustasarim (693)
    10 yıl önce cevaplandı

    • merhaba, çözüm olarak paylaştığınız için teşekkürler. kendi cevaplarınızı da çözüm olarak kabul edebilirsiniz. hakan 10 yıl önce