Flash Decompiler Trillix açılmıyor sorun

merhaba beyler bayanlar Flash Decompiler Trillix açılmıyor napsam acılmadı verdiği hatayı aşağıya atıyorum

adobe flash player son sürümü kurulu ama bu hatayı veriyor sorun nedir acaba

cözümü bulunur inşallah

ibrahimbs ibrahimbs (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarına şunları indir ve sonra tekrardan dene Flash Decompiler Trillix'ı açmayı

    https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=17167

    Adobe Flash Player

    darkcrak darkcrak (5168)