Flash Disk Biçimlendirme yapmak istiyor verilerimi nasıl kurtarabilirim?

Format atmak istemiyorum çünkü tüm verilerimi silecek ve ben bunu istemiyorum. İlk taktığımda açılmıştı ama daha sonra açılmayarak bçimlendirme istemeye başladı. Ne yapabilirim?

noze22 noze22 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanırım flash diskiniz raw durumuna düştü ve biçimlendirme yapmadan açılamaz hale geldi.Bu durumda yapmanız gereken biçimlendirme yapmadan önce diskteki verileri dosya kurtarma programları ile kurtarmak ve ardından formatlayıp diski kullanılabilir hale getirmek.

    Bu konu hakkında detaylı açıklama sitemizde mevcut o yüzden tekrar yazılmasına gerek yok.

    Bu konuya tıklayın murat arkadaşımız konudaki ayrıntılı şekilde çözümü açıklamış.

    ismailsarp ismailsarp (6010)