Flash Disk’e Program Yükleme Kurma

Flash Disk ' e Nasıl Program Kurulur ?

Flash Disk ' e Program Kurulurmu ?

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Portabble yazılımı herhangi bir flash belleğe (iPod,  flash bellek, Mp3 Player vs..) yüklenebilen ve bu belleğe program kurulabilme özelliği kazandıran bir uygulama. Bu programı bir kez kurduktan sonra kendi arayüzünü kullanarak flash diskinize bir çok farklı programı (OpenOffice, Firefox, 7Zip, VLC Player ..) yükleyip çalıştırabilirsiniz. Bu program çoğu kişinin ihtiyacı olabilir . Mesala bir oyun kurun flash diskinizi başka bir bilgisayarınıza takdığınızda oynamaya devam edin .

    PortableApps nasıl yürklenir :

    1. Öncelikle yazılımı kuracağınız flash belleğinizi bilgisayarınıza takın .
    2. Buradan : http://portableapps.com/download uygulamayı indirin .
    3. Setup Dosyasını Çalıştırın .
    4. Next’e tıklayın. Size programı nereye kurmak istediğinizi soracak. Flash Belleğinizi Seçin . Bir klasör oluşturun ve buraya kurun.
    5. Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin ve Finish diyerek programı çalıştırın.

    Yeni Programlar Yükleme :

    1. Buradan : http://portableapps.com/ portable ile uyum programları bulup indirin. Dikkat ederseniz kuracağımız programların uzantısı ” .paf.exe “ .
    2. Sağ taraftaki menüden Options > Install a new App diyerek Dosyanızı Seçin .
    3. Aç diyerek devam ediyor ve kurulumu tamamlayın .

    İşlem tamamlandığında şekildeki gibi sol taraftaki menüde kurduğumuz programlar gözükecektir. Bunlara tıklayarak uygulamalarımızı çalıştırabiliriz.

    Emeğe Saygı :) Tek tek ellerimle yazdım :)

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)
    7 yıl önce cevaplandı

    • https://fatihozel.com/2008/12/21/flash-diske-program-yukleme-portableapps/#more-129 askar 7 yıl önce