flash disk koruma kaldırma

flash disk koruması nasıl kaldırılır acil yardım lütfen

borani borani (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer flash disk üzerinde mekanik bir düğme/anahtar varsa bununla istediğin şeyi yapabilirsin. Eğer bu yoksa (Bu özellikli flash diskler pek nadir bulunur) flash disk bir yazılım ile korunuyor demektir (gizli dosya şeklinde olabilir) ve bu haldede flash diski biçimlendirerek koruma kaldırılabilir.

    Biçimlendirme gerekiyorsa ve kullandığın PC'de biçimlendirme olmuyorsa başka bir PC'de denemelisin.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      murat murat (12492)