flash disk usb sorunu

bugün flash diskle ilgilli şöyle bir sorunla karşılaştım. takıyorum gizli bir şekilde görünüyor ve çift tıkladığımda açmak iiçin lütfen çıkarılabilecek bir disk yerleştirin diyor

sehmus184 sehmus184 (2)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Flash diskini biçimlendir, hiçbir problem kalmaz. Biçimlendirme gerçekleşmezse (..sistem flash diski hiç görmüyor olabilir) bu durumda başka bir PC'te göstererek biçimlendirme yapmayı denersin. Eğer bundada başarı olmazsa o halde maalesef flash diskinden ümitini kesmen gerekecektir; zira bu senin flash diskinin mefta olduğu anlamına gelir.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      valla herhalde mefta oluş sanırım hiç bir yötem işe yaramadı

      sehmus184 sehmus184 (2)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Ne denebilirki.. Başın sağ olsun cok soğuk olur, geçmiş olsun :) temmuz 8 yıl önce

      Şu linkte bazı programlar var: Disk yazmaya karşı korumalı hatası nasıl çözülür?

      Linkte anlatılan programlardan bazıları ile baya USB kurtardım. Hepsi farklı sonuç verebiliyor. Sırası ile deneyin derim.

      murat murat (12492)