flash diskdeki bir slayt dosyasının hangi bilgisayar tarafından yapıldıgı öğrenilebilir mi?

şahsıma yapılan bir tehtid slaytı var bundan dolayı slaytın hangi bilgisayar tarafından yapıldıgını öğrenebilr miyim .eğer böyle bişe varsa polisede basvuracagım

kuzu52552 kuzu52552 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosyanıza sağ tuş özellikler diyerek Ayrıntılar kısmına  gelin.Burada bazı bilgiler mevcuttur.Ancak sizin işinize yarayacak olan bilgileri bulabileceğinizi pek zannetmiyorum.

    Bunun dışında farklı bir bilgi bulamazsınız.

    Dosya uzantısı .pptx ise Office 2007 ve daha üstü sürümlerinde oluştuğunu anlayabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)