Flash Diskte Disk .yazmaya karşı korumalı hatası

Merhabalar kingston 2 gb flash diskte virüs var nod 32,combofix,cleaner gibi programlarla temizlemeye çalıştım olmadı. Flash free isimli programla virüsü buluyorum gizli dosya olarak görünüyor gizli dosya işaretini kaldıramıyorum silmek istediğimde disk yazmaya karşı korumalı diyor.Flash disk çalışıyor ama virüsü silemiyorum nasıl silebilirim.

ayyildizbilisim ayyildizbilisim (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar, Flash Bellek Gizli Dosya Görüntüleme ve Silme adlı uygulamayı deneyebilirsin ya da içerisinde önemli bir şey yok ise biçimlendirmeyi deneyebilirsin.

    yeal13 yeal13 (1)