flash player güncelleme istiyor

iyi günler ben facebook , youtube i ve google girmeye çalışırken flah player güncellemesi istiyor ve giremiyorum acaba ne yapmalıyım

mustafaa0 mustafaa0 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba sorununuz bir eklenti hatasıdır eklenti güncel olmadığı için bu hatayı alıyorsunuz ve sağlıklı çalışmıyor bu sebeple aşağıdaki üç programı da güncellerseniz sorununuz çözülecektir...

    1.Adobe Flash Player Kurulumu flasplayer linkinden indirebilirsiniz.

    2.Java Player Kurulumu javaplayer linkinden indirebilirsiniz.

    3.Adobe Shockwave Player Kurulumu shockwave linkinden indirebilirsiniz.

    Not:işinizi sadece adobe flash player güncellemesi görecektir ama bu eklentileri de güncelemmenizde fayda var.İsteğe bağlı teklifteki McAfee Security Scan Plus programının chekini kaldırınız şimdi yükle diyip indirilen dosyayı kurunuz

    Saygılarımla..

    laboustasarim laboustasarim (693)