Flash Player Unable to load plugin hatası

Bazı sitelerde Flash videolarda 301: Unable to load plugin: Unable to load plugin 'dfp', url:'http://cdn001..... /flash./adx.swf' şeklinde hata alıyorum ve videolar açılmıyor.

Bazı sitelerde alınan FLash Player 301: Unable to load plugin Flash player hatasının sebebi ve çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chome kullanıyor ve bazı sitelerde Flash Player hata veriyor, videolar açılmıyorsa

    Bu sitelerde hatas 301: Unable to load plugin: Unable to load plugin 'dfp', url:'http://cdn001..... /flash./adx.swf' şeklinde ise sorunun kaynağı Google Chrome tarayıcısına yüklenmiş bir eklenti olabilir.

    Google Chrome üzerinde Ad  Block, Adblock plus kullanıyorsanız Flash player'da hata almanızın sebebi adblock plus olabilir.

    Google Chrome adblock plus eklentisini kaldırdığınızda videolar oynamaya başlayacaktır. Adblock plus, izlemek istediğiniz video üzerinde reklam varsa onu  engellemeye çalışıyor bu sebepten videolar oynamıyor demektir.

    cemkara cemkara (4215)