Flash siteden Text-Yazı kopyalama

Flash ile yapılmış siteden yazı kopyalamam gerekiyor ancak yazıları seçemiyorum ve haliyle kopyalayamıyorum nasıl yapabilirim ?

ozanka24 ozanka24 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kopyalamak istediğiniz yazının açık olduğu ekranın görüntüsünü Print Screen tuşuna basarak alınız. Ardından aldığınız resmi Paint'e girip CTRL+V tuşlarına basıp resmi yapıştırınız ve resmin gereksiz yerlerini kırpıp kaydediniz. Daha sonra OnlineOCR veya Free-OCR adresine girerek kaydettiğiniz resim dosyasını bu sitelerden birine yükleyiniz. Ardından "Convert" veya "Send File" butonuna bastığınızda bu siteler size resimdeki karakterleri döküman olarak verecektir.

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      Yazıları çeviriken ufak tefek kelime yanlışları oluyor, ancak işimi gayet iyi görüyor.  Çok teşekkür ederim yardımınız için

      ozanka24 ozanka24 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Soruyu kapatmak için, cevabın yanındaki Cevap olarak kabul et linkine tıklamanız yeterlidir. murat 9 yıl önce