Flashım boş ama dolu gözüküyor.

Flashıma yanlış birşey yüklemedim ama geçen gün flashımdaki klasörleri açtığımda avast engelliyor , karantinaya alıyor ve dosya flashımdan gidiyor. Avastta karantina simgesine tıkladım silinen programlarım burada buldum. Geri yükle dedim yine aynı sorunu yaşadım.Sonra virüs taraması yaptım Flashımda 4 tane virüs buldu bende sildim ama yine aynı sorunu verdi bende programlardan vazgeçip tüm programları sildim . Virüs taraması yaptığımda virüs bulunmuyor ama bu seferde sanki hayla silinmemiş gibi 8.80 gb boş 14.5 toplam yazıyor ama flashım boş bu sorunun nedeni ne olabilir.2 gün önce böyle bir sorun yoktu.Flashı takıp çıkarttım ama hayla aynı.

win 7

Daha sitede yeniyim yanlışlarımı söylerseniz veya uyarırsanız sevinirim.

nejoqes nejoqes (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İçindeki dosyalar virüs etkisiyle gizli dosyalara dönüşmüş olabilir. Flash belleğini biçimlendirirsen normale dönebilir. Bunu yap ve sonucu buraya yaz. Eğer olmazsa yeni bir çözüm yolu düşünelim.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Şu uyarıyı aldım F/: erişilemiyor

      Birim , tanınan bir dosya içermiyor.

      Lütfen tüm gereken dosya sistem sürücülerinin yüklü olduğundan ve bozuk olmadığından emin olun.

      Biraz kurcaladım ve biçimlendirmeyi yaptım ve artık düzeldi teşekkürler.

      nejoqes nejoqes (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Geçmiş olsun :-) temmuz 9 yıl önce
      • Bilgisayarında derin bir antivirüs taraması yapmayıda ihmal etme :-) temmuz 9 yıl önce
      • Yaptım tekrar teşekkürler. nejoqes 9 yıl önce
      • :-) temmuz 9 yıl önce