Flashtool toolbar kaldırma

Flashtool toolbar postansiyel istenmeyen yazılımı nasıl kaldırılır? Flashtool toolbar postansiyel istenmeyen yazılım grubuna giren bir programdır. Flashtool toolbar kaldırmak için IOBit Uninstaller yazılımını kullanabilirsiniz.

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Flashtool Toolbar yazılımını kaldırmak içi şunları yapın:

    1. IObit Uninstaller indirin ve yükleyin. IOBit  Uninstaller yazılımını buradan indirebilirsiniz

    2. IObit Uninstaller çalıştırın ve Sağ üst köşedeki alt alta üç çizgi simgesini tıklayın. Forced Uninstall seçin.
      Yandex.Disk Kaldırma

    3. Açılan pencereden Browse tıklayın
      Yandex.Disk Silme

    4. Program Files 'da bulunan Flashtool Toolbar  klasörü içindeki dosyaları seçin.

    5. Open tıkladıktan sonra Forced Unistall Seçin.

    6. Daha sonra Powerfull Scan seçin.
      Yandex.Disk Powerfull Scan

    7. Powerfull Scan ekranında sol alt köşedeki Select all seçin ve tüm bulunan Search And Seek dosyalarını seçili hale getirin. Sonra  Delete tıklayın.

    8. IOBit UnInstaller, Flashtool Toolbar'in tüm dosyalarını silmek için sizden onay isteyecektir.Yes tıklayın.

    9. Daha sonra IOBit Uninstaller bilgisayarı yeniden başlatmak isteyecektir. Bilgisayarı yeniden başlatın. Bu yeniden başlatmaden sonra Flashtool Toolbar'e ait dosyalar silinecektir.

    10. Bilgisayarı 2.kez yeniden başlatın ve artık Flashtool Toolbar Kaldırma işlemi tamamlamış,Flashtool Toolbar Silme işlemi bitmiştir.

    hakan hakan (15424)