Flvto.biz/tr sitesi güvenilir mi?

Merhaba bu siteden youtube müzikleri indiryorm genellikle ama bu sefer dosyanın adı indirdiğimde farklıydı ama müzik aynıydı..

Orjinal Adı: "Hacker Müziği"

Sitenin yaptığı:  "İşte Hacker Müziği Bu bir harika dostum .d"

Bu site virüslü mü neden böyle editledi?

Dönüştürdükten sonra bu siteden indirdi :

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Flvto.biz  tam olarak güvenilir bir site değil. Sitede bulunan reklamlar ve aldatmaca Download simgelerinini tıklamamak şartıyla kullanabilirsin.

    Sitede pek çok reklam yazılımına ait aldatmaca link bulunuyor. Bunlara tıkladığında mp3 değil başka bir yazılım indirmeye başlıyor.

    Özellikle Chrome eklentileri indiriyor.

    Senin Chrome adres satırına bakınca sen de başka bir linke tıklamışsın veya yönlendirilmişsin. Normalde Mp3 indirme linkinin şu şekilde görünmesi gerekir: https://www.flvto.biz/tr/downloads/mp3/yt_45I84S6WBBQ/

    Fakat sen tionsnewsupdate.info diye tuhaf bi yere yönlendirilmişsin. Bunlara dikkat et.

    Siteyi kontrol ettim mp3 dönüşümü yapıyor.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

      Flvto.biz/tr sitesi youtube videolarını mp3 olarak indirme açısından güvenilir. Sen sitedeki bi reklama tıklamışsın o yüzden farklı bir siteye yönlendirmiş. Ben de bazen youtube'dan müzik indirmek için o siteyi kullanıyorum. Sadece kırmızı "indir" butonuna tıkla siteden. Başka bir şeye tıklamamaya özen göster.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

      • @farurhenho https://i.hizliresim.com/moYrbR.png ozgurlol 5 yıl önce
      • Site zararlı reklamlar içerdiği için mobil antivirüsün öyle uyarı veriyor. Aslında sitenin değil sitedeki zararlı şeylerden dolayı antivirüs sitenin de zararlı olduğunu düşünüyor. @fakiradam omercik 5 yıl önce
      • Sen sitedeki reklamlara tıklamamaya dikkat et omercik 5 yıl önce
      • @farurhenho az önce müziği başka siteden indirdim isim yine işte hscker müziği bu birharika dostum !! Diye yine indi dosya orj adı hacker müziği neden böyle oluyor ? ozgurlol 5 yıl önce
      • Tekrar indir bakalım yine aynısı olacak mı? omercik 5 yıl önce
      • @farurhenho nerdeyse her sitede aynı isim ancak ytb de isimi değişik bende anlamadım ozgurlol 5 yıl önce