Fn+F2 KAblosuz Ağ Bağlanma Sorunları

Bilgisayarım başlarda çok iyi kablosuz nete bağlanırken sonradan otomatik olarak bağlanmamaya başladı. Format attığım için belki ama nedenini bulamadığım bir şekilde bir daha otomatik bağlanmadı. Fn+F2 tuşlarına basarak neti açıyorum, bluetoot zaten hep açık oluyor ama bilgisayar uyku moduna girse ya da kapatığ açtığımda kablosuz ağlara erişim kapalı oluyor. Nasıl tekrar otomatik nete bağlanır yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

sabriye3223 sabriye3223 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anakart (chipset) driver'larını yükle, eğer zaten yüklü ise update et. Yine sonuç alamazsan birde BIOS update'i gerekebilir.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Formattan sonra bu sorunlar başladığına göre, eksik ya da hatalı sürücü sorunu olabilir.

      Sürücüleriniz güncel mi?

      Öncelikle sürücülerinizi güncelleyin.

      Windows güncelleştirmelerini yaptınız mı?

      Mutlaka Windows güncelleştirmelerini yükleyin. Eksik güncelleştirmeniz kalmasın.

      Sürücü yükleme ve bulma konusunda tecrübeniz yoksa, sürücülerinizi güncellemek için Driver Booster gibi bir program kullanabilirsiniz. Driver Booster ile ilgili detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz: Driver Booster nedir? Driver Booster ne işe yarar?

      hakan hakan (15409)