FN + ses arttırma tuşlarına basınca W,A,S,D çalışmıyor

Klavyemde fn+ ses arttırma kısma tuşlarına basınca w a s d tuşları çalışmıyo klavyenin markası hiper backlit  Yardim edin lütfen cevap verin cevap verene şimdiden teşekkürler

hasank hasank (9)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     fn+ ses arttırma tuşuna basınca başka bir işlevi yerine sokuyordur. Mesela bahsettiğin tuilar yön tuşu oluyordur. Klavyenin yüklü bir yazılımı varsa bu programı kontrol etmelisin.

    AÇıkcası bahsettiğin klavye ile ilgili pek bilgim yok ama bu tür klavyeler genelde özel bir yazılımla gelir ve o yazılımda ayarlar mevcuttur.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Pls pls pls pls pls

      hasank hasank (9)