Fn tuşu driverı

Arkadaşlar Asus x551mav marka bir bilgisayar var. Fn tuşu için asus un degilde başka bir markanın driver ını kurabilirmiyim çalışırımı

xazxaz10 xazxaz10 (55)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sürücüler Asus'a özel yapıldığından çalışmayabilir.Ayrıca başka bir marka laptopda FN+FX tuşlarının yerleri farklı olabilir.Bu yüzden sorunlar oluşacaktır. Asus x551mav notebookta  sürücüler bölümünden ATKPackage isminde sürücüyü indirdiğinizde FN tuşlarını kullanabileceksiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • ben de zaten o kurulu ben başka bi pc ninkini indirsem olurmu diye sordum xazxaz10 7 yıl önce
    • Dediğim gibi farklılıklar olabilir tuşların yerleri gibi, ama deneyip test edebilirsiniz. ismailsarp 7 yıl önce
    • tamam teşekkürler bakayım xazxaz10 7 yıl önce