Fn Tuşunu Sürekli Aktif Etmek.

arkadaşlar casper allinone masaüstü pc ve casper kablosuz klavyem var ax7900. klavyemdeki fn tuşunu sürekli aktif etmek istiyorum. yanı f1-f12 tuşlarını kullanırken fn+f1 vs tuşuna basayım diğer türlü f1 bastıüımda sesi kapatsın. biosta bulamadım bu ayarı çözümü olan var mı

admshnr admshnr (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klavyende FN ve ESC tuşlarına bas.

    Bunu yaptığında FN LOCK devreye girer. Yani artık F tuşlarına bastığında FN ile birlikte hangi işlevi yerine getiriyorsa onu yapar.

    FN tuşu kilitleme

    Tekrar bunlara bastığında FN tuş kilidi açılır.

    murat murat (12492)