Format atarken bilgisayarım kapanıyor

Selamlar, bilgisayarımda oyun oynarken bilgisayarım ısınmadığı halde aniden kapanıyordu. Bende format atayım dedim belki sorunum casus yazılım veya yazılımsaldır. Format bilgisayrımı kapattım f12 tuşuna basıp boot options'a girdim. Ve usbvyi seçdim format işlemi hazırlanıyorduki bilgisayar kapandı. Bir-kaç defa denedim sonuçlar aynı oldu. Lütfen yardımcı olurmusunuz? @hakan

blkshyvzakir blkshyvzakir (1)
9 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Format ekranında mı kapanıyor? Kapanmadan önceki ekranın fotoğrafını çekip yollar mısın?

    Bu tür ani kapanma durumları (reset değil, kapanma) genelde termal macunun kurumasından kaynaklanıyor. CPU ve fan arasındaki termal macunu kontrol etmende fayda var.

    hakan hakan (15424)
    9 ay önce cevaplandı