Format atarken bios bozuldu

Arkadaşlar format atmak için biosa girdim önce harddisk gözüküyordu sonra yeniden başlattığımda harddisk gözükmedi çıkartıp takmam da sonuç vermedi şuan bios ekranında takılı kaldım yardımcı olursanız sevinirim çünkü laptop emanet ve bu durumu halletmek zorundayım.

korunistedigigoz korunistedigigoz (1)
7 yıl önce sordu

  • BIOS sıfırlama yaptınız mı? ismailsarp 7 yıl önce
  • default ayarlara getirmekse zaten default ayarlara aldığımda kaybettim harddiskerli başka türlü bi sıfırlama yapmadım nasıl yaoabilirim korunistedigigoz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Tam olarak ne oldu da bozuldu?

emre7246 emre7246 (4)