Format atarken kurulum takılıyor, Bilgisayarıma CD üzerinden format atamıyorum, nasıl çözerim?

format atamıyorum ilk yüzde %72 de takıldı çıkarıp cd yi sildim dcd romun gözünü sildim bu sefer %56 da takıllmaya başladı usb den nasıl format atabillirim? Teşekkürler

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    format atarken seçenekler var bütün sürücüleri silerek deneyim bilgisayar sürücüler dolu olduğu içinde olabilir

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Bilgisayarcıya verdim cevap için teşekkür ederim efsaneemrahylz 8 yıl önce
    • bilgisayarcı olsaydınız bu soruyu sormazdınız candan 8 yıl önce

    Merhaba

    Görünüşe göre kurulum yaptığınız DVD veya CD üzerinde bir sorun var gibi gözüküyor.Dosyaların tamamı diskten okunmıyor ve kurulum yarıda kalıyor.Sorun okuyucudan veya diskten de kaynaklanabilir.Bu tür sorunları yaşamamak için USB kurulum yapabilirsiniz.

    Aşağıdaki bağlantıları kullanarak USB üzerinden Windows kurulum işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

    USB üzerinden Windows 7 işletim sistemi nasıl yüklenir?

    USB üzerinden Windows XP işletim sistemi nasıl yüklenir?

    ismailsarp ismailsarp (6010)