Format atarken maf ettim

Arkadaslar ilk format deneyimimdi

Asus pcye sahibim f2 dusu basdim amacim ordan pcyi cdyle paslatmakdiOnu ararken butun driverlari silmisim simdi pcyi acmaya calisdigimda direk o ekran geliyor Allah rizasi icin yardim edebilecek varmi

dalale dalale (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ASUS bilgisayarlar F9 veya ESC tuşları ile bios a girer cd yi bilgisayara takın  bilgisayarı başlatın logo gözükmeden F9 veya ESC birine aralıklarla basın

    bios açılacaktır burdan cd göreceksiniz üzerine ok işaretleri ile gelin ve entr.a baısın kurulum başlar burdan talimatları takip edin seçenekleri seçin kurulumu yaparsınız

    candan candan (4301)