Format atarken mavi ekran hatası

Arkadaslar format aticam usb ile aciliyor basla diyorum kurulum baslıyor diyor mavi ekran üzerinde kaliyor ne yapmam gerek

kullanici83650 kullanici83650 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    BOOT Menüsünü aç Ordan USB/FLASH DISK ı seç öyle yap

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      hard disk sök pc den den hard diskin karıtını normal okul silgisiyle sil tekar dene ben denedim olmuştu

      jaff2 jaff2 (22)
      6 yıl önce cevaplandı

        Bazı bilgisayarlada USB tanımama gibi sorunlar olabiliyor. BIOS ortamında UEFI seçeneklerini Legacy veya UEFI modu gibi değişimler yaparak test edebilirsiniz. Ayrıca USB ye yazdırma aşamasında UEFI veya MBR seçeneklerini değiştirerek yazırmayı test edin. Örneğin UEFI modunda bir USB bellek hazırladıysanız, kurma aşamasında UEFI moduyla USB yi başlatmanız gerekir.

        ismailsarp ismailsarp (6010)