Format atarken siyah ekran sorunu. Format atamıyorum, ne yapmalıyım?

Bilgisayar açılırken donanımlar gelmiyor. Ekrana yansımıyor ve sonra da kendi kendine kapanıyor tekrar açılıyor. Bir daha kapanıp açılıyor ve sonra yeni ekrana veriyor, klavyeden F12 yapıp Boot'tan format atacağım F12 yapıyorum geliyor ve Flaş belleği seçiyorum sonra flash geliyor diyor bir tuşa basın tuşa basacağım çalışmıyor. Bazen de bilgisayar açıkken bir bakmışım fare klavye gitmiş bunun nedeni sizce ne olabilir?

muha189 muha189 (29)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Diskin kablolarını kontrol et, gerekirse çıkar tekrar tak. USB'ye nasıl Windows kurulum dosyasını yazdırdın?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Ya sıkıntı surda hani diyor ya USB boot etmek için bir tuşa basın işte orda klavye çalışmıyor muha189 3 yıl önce
    • Başka klavye ile denedin mi? BIOS ayarlarına girip boot sırasını 1. ye USB yi seç öyle boot et bakalım. BIOS'u da sıfırla. @muha189 hydra 3 yıl önce