Format atılan bilgisayarımda silinen fotoğrafları nasıl kurtarırım?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 ay önce bilgisayarımı formatladım. Fakat şimdi bazı silinen fotoğraflarımı geri getirmek istiyorum, bunun için ne yapmalıyım? Silinen fotoğrafları geri getirmenin bir yolu var mı?

Formatlanan bilgisayarda silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır?

ybozda ybozda (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Format atılan bilgisayarında silinen dosyaları geri getirme, kurtarma için Recuva programını kullanabilirsin.

    Recuva programı ile:

    • Bilgisayarda silinen fotoğrafları geri getirme
    • Bilgisayarda silinen videoları geri getirme
    • Bilgisayarda silinen belgeleri geri getirme
    • Bilgisayarda silinen dosyaları kurtarma

    işlemlerini yapabilirsin.

    Recuva silinen dosyaları kurtarma programını indirmek ve nasıl kullanılır öğrenmek için Silinen dosyaları geri getirme nasıl yapılır? linkine tıklayıp adımları uygulaman yeterli.

    omercik omercik (9418)