Format atılan telefonda silinen verileri geri getirmenin bir yolu varmıdır?

Merhaba;

Telefonumu yeni aldım.1 ay oldu.Samsung A10.Kullanmaya başladığım günden beri devamlı donma ve kapanma vardı.Birgün kapandı birdaha açılmadı.Ayni gün servise götürdüm.Servisin sorunla ilgili bilgi vermesini beklerken servis üretim hatasından ötürü anakartı değiştirdiğini söyledi.Telefonu açtığımda içerisinde hiçbir bilgim yoktu.Formatta atılmış.Şuan cihazda sorun yok.Fakat içerisinde önemli resimlerim ve tahlil sonuçlarım olduğu için size yardım amaçlı yazmak istedim.Şimdiden Teşekkür ederim

akays akays (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Usb belleklerde recuva ile kurtarmisligim var ama telefonda ise yararmi bilemiyorum

    kullanici704659 kullanici704659 (1)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Ben bir bayan olarak inanın hiç anlamıyorum.Yani siz format attığınız usb bellekte mi bu uygulamayı kullandınız? @kullanici704659(1) akays 4 yıl önce

    linux ortamında recovery ile yapabilirsin.

    krsn krsn (233)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Inanın anlamadım biraz aciklayabilirmisiniz? akays 4 yıl önce

    "Servisin sorunla ilgili bilgi vermesini beklerken servis üretim hatasından ötürü anakartı değiştirdiğini söyledi" yazmışsınız. Telefonunuza sadece format atılmamış. Anakart değişmiş. Bilgilerin kayıt edildiği bellek alanı anakart ile tümleşiktir. Yani anakartın üzerine entegre durumdadır.  Böyle olunca sizin verileri kurtarma ihtimaliniz şuanda 0.  Bilgiler sizin eski anakartınız üzerinde kaldı. Elbette harici bir SD kart kullanmadığınızı var sayıyorum.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Cok tesekkur ederim.cok iyi anladim.eski anakart ile geri getirme olanagim varmi? akays 4 yıl önce
    • @akays elbette denenebilir. Fakat garantisi yok. Çok elzem bir konuysa profesyonel veri kurtarma merkezlerinden destek alınabilir. Bu durumda veri kurtarma şansı artacaktır. alattin 4 yıl önce