Format atılan telefondaki resimleri geri getirebilirmiyiz

Merhaba Huawei Telefonumu geçici olarak arkadaşıma vermiştim geri aldım ama onun fotoğrafları kalmıştı önemsemedim ve format attım. Şimdi fotoğraflarını istiyor anıları varmış ve ben bu fotoğrafları nasıl geri getirebilirim lütfen yardımcı olurmusunuz çok acil

eloeylulo eloeylulo (1)
2 yıl önce sordu

  • HUWAI HESABINLA TELEFONDA GIRIS YAP HESABINDAN DEDEKLEME BOLUMUNDEN BAKABILIRSIN TABI YEDEK OLUSTURDUYSAN BIRDE GMAIL HESABIYLA GIRIS YAP GOOGLE FOTOGRAFLARDAN RESIMLERINI GOREBILIRSIN ben1453 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Gmail hesabı ile oturum açılmış ve yedekleme yapılmışsa Google Photos üzerinden fotoğrafları indirebilirsin.

Gmail hesabın ile https://www.google.com/intl/tr/photos/about/ adresine girmekte ve kontrol etmekte fayda var.

murat murat (12492)