Format Atınca Görüntü Kalitesi Düştü

Merhaba,

Bilgisayarıma format attım ve fazla derece de görüntü kalitesi düştü.Görüntü kalitesinden kastım,oyun ana menüsünde yazılar karıncalı gözüküyor.Microsoft Edge'de yazılar karıncalı gözüküyor.

Çözümü var mıdır ?

Düzenleme : Az önce 1 saniyeliğine bilgisayarımın ekranı gitti ve geldi.Görüntü kalitesi kendine geldi.Başlat çubuğu eski haline döndü.(Eskiden daha büyüktü ve görüntü kalitesi düşüktü.)

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı driverlarini yükledinmi ? Ekran kartı modeline göre işletim sistemine uygun driveri indir ve yükle sorunun düzelecektir :)

    Ekran 1 saniyeliğine gidip geldiyse ve görüntün düzeldiyse windows uygun driveri kendi yüklemiş olabilir.

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Büyük ihtimalle öyle oldu :) Teşekkür ederim. ahmetsamil 7 yıl önce