Format atma yöntemleri

Hocam kolay gelsin benim bilgisayarım win 7 32 bit fakat ben win 8 64 bit yükleyeceğim win 8 64 indirdim setup tıklayınca pc min 32 bit olduğunu ve 64 bit uygulama olmadığı için çalışmadığını belirtiyor. Bunun USB siz ve CD  siz vesaire bir yöntemi varmıdır ? Kolay gelsin.

elviz elviz (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Malesef 32 bit ve 64 bit arasında geçiş CD veya USB ile format atılmadan mümkün değildir. Bahsettiğiniz yöntem de bundan dolayı yapılamaz. Bunun için klasik format işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi USB kullanarak çok rahat bir biçimde yapabilirsiniz.

    Windows 7'yi USB'ye yazdırma

    utkubayat utkubayat (885)