Format atmadan önce apu olduğu için 8 GB rami 5.27 civarı görüyordu fakat format attıktan sonra şimdi sadece 4 GB görüyor

Başlıktada dediğim gibi 2 ramde çalışıyor 2 slot var tek tek denedim ve hepsinde görüntü geldi sebebini hala çözemedim 4 GB ı bios görmüyor yardımcı olursanız sevinirim

kullanici49656 kullanici49656 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görev yöneticisini açıp " Performans " sekmesinden " Bellek " kısmına gelip oranın tamamının SS'ini atar mısınız?

    hydra hydra (3800)