format atmadan önce ürün anahtarı nereden alınır

Windows kurarken (format) bizden istenen ürün anahtarı
X X X X X-X X X X X -X X X X X- X X X X X- X X X X X   BU ŞEKİLDE 25 HANE OLARAK GÖZÜKÜYOR FAKAT
Bilgisayar--->Özellikler----->windows etkinleştirme kısmında yazan ürün anahtarı
X X X X X- X X X-X X X X X X X-X X X X X   BU ŞEKİLDE 20  haneden oluşuyor.

şuan kurulum sırasındayım ve oraya hangi ürün anahtarını yazıcam ?

efeoztas06 efeoztas06 (6)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Orada yazan ürün anahtarı değil ürün kimliğidir. İkisini birbirine karıştırmayın. Ürün anahtarınızı format atmaya başlamadan önce ProduKey gibi bir yazılımla öğrenmeliydiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    windows ürün anahtarı standart olarak 5 li gürüplar halinde 25 hanedir örnek olarak

    XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX bu şekilde

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarım yönet yada özellikler bölümünden alabilirsiniz

      mumim mumim (19)