Format attıktan sonra 0xc000000d hatası

Merhaba Arkadaşlar;

Ben Windows 8 Notebook bilgisayarıma windows 7 ultimate format attım formatı attı yeniden başladı sonra 0xc000000d hatası verdi , Tekrar başka dvd ile format atmaya çalışıyorum dvd yi görüyor ancak işleme almıyor ve bilgisayar açılırken windows yazısı geliyor ve donuyor kalıyor ne yapabilirim acaba win7 ultimate dvd sini tekrar takip sorun giderme den komut satırından yapsak olurmu ve bu komut satırına ne ler yazıcaz bilen varsa yardım etsin

recepguvenc recepguvenc (26)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bios dan UFEI ayarınızı kapatın. UFEI den kaynaklı bir sorun yaşadığınızı var sayıyorum.

    yusufgundogdu yusufgundogdu (76)
    9 yıl önce cevaplandı

    • UEFI ne demek ona göre kapatayım recepguvenc 9 yıl önce