Format attım ama tablet açılmıyor

Samsung tab3 e format attım ama kaç saattir açılmıyor. 2-3 kez kapandı ama hâlâ samsung logosun da takılı kaldı. Ne yapmalıyım?

merlin merlin (1)
4 yıl önce sordu

  • Tablet şarjda mı? darkcrak 4 yıl önce
  • Tablet formatdayken 43 gibi şarjı vardı. Açılmadığı için akşam şarja taktım. Sabah uyanınca aynı olduğunu gördüm. Hâlâ samsung yazısında kalmış merlin 4 yıl önce
  • @merlin benimde okuldan verilen tablet general mobile vardı baya dayandı sonunda vefat etti aynı senın gıbı bende en son format attım general mobıle yazıyo kalıyo sonra 6 saat 8saat arasında otomatık kapanıyo :D abdullah53 4 yıl önce
  • @merlin yani sistem ayarları bozulmuştur abdullah53 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Tabletinin şarjı bitene katar hiç dokunma şarjı bittikden sonra açmayı dene olmadı bir servise göstermende fayda var.

darkcrak darkcrak (5168)